Haber

Naci Görer’in kendisi açıkladı! Erdoğan’ın kimi sert sözlerle eleştirdiği ortaya çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti aday tanıtım toplantısında adını vermediği bir profesör için “Taslak” ifadesini kullandı. Erdoğan’ın bu sözleriyle Prof. Dr. Naci Görür’ü hedef aldığı iddia edildi.

NACI GÖRÜR AÇIKLAMA YAPTI

prof. Naci Görür, bu iddialar ve ilgili haberlerin ardından açıklama yaptı. Görür, sözlerin kendisine yönelik olmadığını belirterek, “Cumhurbaşkanımızın beni kastettiğini düşünmüyorum, ben asla öyle bir şey söylemedim” dedi.

O İSİM ERSAN ŞEN

Herkes Erdoğan’ın ‘Taslak’ açıklamasıyla kimi kastettiğini merak ederken, bir sürpriz de Naci Görür’den geldi. Sosyal medya hesabından “İşte gerçek, sevgilerle” notuyla bir görüntü paylaşan Görür, Erdoğan’ın sert sözlerle sırtına yüklendiği ismin Ersan Şen olduğunu belirtti.

İşte Naci Görür’ün paylaşımı;

ERDOĞAN NE DEDİ?

Erdoğan yaptığı açıklamada, “Dün akşam bir televizyon kanalında bir profesör. Ne söylemek istersiniz? Prof. Bu adam profesör, bir düşünün barajınız yok, havaalanınız yok, Bütün bunlarla TOGG’unuz yok, uçak geminiz yok, domatesiniz, patatesiniz, bana ne kadara mal olduğunu söyle. Ya bu adam bir profesörse. Bu bir el yazması…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu