Sağlık

Yüz Estetiğinde Kişiye Özel Çözümlerle Gençleşin

Esteworld Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Prof.

Yaşlanmayla birlikte yüzün eski formunun kaybolması, kırışıklık ve sarkmaların yol açtığı rahatsızlıklar psikolojik olarak bireyleri etkilemektedir. Esteworld Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. tedaviler tamamen kişiye özel tasarlanır ve uygulanır.

prof. Gürsel Turgut: “Yüz estetiğinde yaptığımız analizler, yüzün doğal hatlarını bozmadan, ağız köşesi ve çevresine çizilen çizgiler olmadan, mümkün olduğunca 35-40 yaş görünümünü sağlamak için geliştirdiğimiz analizlerdir. gözler. Yüz estetiğinde kişiye özel analizlerin uygulanması kişilerden beklenen sonuca ulaşmada etkilidir. Bu süreç, cihaz uygulamalarından kök hücrelere kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan, yüze bütüncül bir bakış açısıyla, kombine ve son teknoloji uygulamalarla gerçekleştiriliyor.” söz konusu.

Yüz Germe Operasyonlarında Kişiye Özel Tedavilerle Kesin Başarıya Ulaşmak Mümkün

Yaş, yer çekimi, menopoz ve andropoz nedeniyle cilt altı yağ dokusunun kaybı, yaşam tarzı, çok kilo alıp verme gibi faktörler bireylerde yüz yaşlanmasına neden olur. Her kişinin kendi cilt yapısı ve kemik anatomisine bağlı olarak bazı kişilerde çok erken yaşlarda yüz deformasyonu görülürken bazılarında ise daha geç yaşlarda ortaya çıkar. prof. Gürsel Turgut, tüm bu sebeplerden dolayı sıklıkla tercih edilen yüz estetiği tedavilerinden biri olan yüz germe sisteminin kişiye uygun planlanarak yapılmasının süreci başarıya götürdüğünü vurguluyor.

Turgut: “Günümüz yüz germe operasyonlarında daha fazla deri çıkarılması, yüzün kemik sınırlarının çok belirgin olması, ağız köşelerinin çok çekilmesi ve bu tedavileri uygulayan kişilerin birbirine çok benzemesi dikkat çekicidir. diğer. Bu sebep-sonuç ilişkisinden hareketle hem ameliyatta hem de cihazda kök hücreye kadar uzanan teknolojilerimiz ve Türkiye’nin sahibi olduğumuz ilk kök hücre laboratuvarının katkılarıyla kombine ve kişiye özel tedaviler geliştirebiliyoruz.” şeklinde belirtilmiştir.

Göz Çevresinde Kök Hücre İle Doğal Gençlik

Yaşlanmanın ilk kendini gösterdiği anatomik bölge olan göz çevresinde kök hücre tedavisi ile genç ve dinamik bir görüntüye ulaşmak mümkündür. Kök hücrelerin orta ve erken yaştaki kişilerde veya yüz germe ameliyatını tercih etmeyen kişilerde göz çevresinde en sık kullanılan tedavi yöntemi olduğunu vurgulayan Prof. kök hücreden yağ enjeksiyonlarına kadar farklı teknolojilerin bir araya getirilmesiyle göz çevresi gençleştirme işlemleri gerçekleştirilmektedir.” diyor.

 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu